O-ring na czym polega ta metoda przedłużania włosów?

O-ring na czym polega ta metoda przedłużania włosów?

Jedną z najczęściej stosowanych metod przedłużania włosów jest przedłużanie na o-ringi. Nic w tym dziwnego, ponieważ ich efekt jest niesamowicie naturalny, ponadto nie uczula i wygląda świetnie niezależnie od rodzaju włosa, długości, koloru i jego skrętu. 

Doczepiane włosy – co powinniśmy na ich temat wiedzieć?

Z pewnością bardzo ważne jest to, że doczepianie włosów na o-ringi nie wymaga ani wysokiej temperatury, ani nie niszczy struktury włosa. Ponadto wyżej wymieniona metoda nie wymaga bardzo dużego nakładu finansowego.

Metoda przedłużania włosów microringami polega na tym, że do bardzo cienkich pasemek włosów doczepia się włosy przedłużane (najczęściej z naturalnych włosów). Wygląda to niesamowicie naturalnie. Jeśli odcień doczepów jest taki sam jak naturalne włosy klientki, efekt jest oszałamiający.

To z czego zrobione są o-ringi zależy od producenta. Mogą być o-ringi zrobione ze stali, jak i z silikonu. To od nas zależy jaki produkt wybierzemy. Tego typu metoda przedłużania włosów bez problemu utrzymuje się na włosach aż do 2 miesięcy. Natomiast po upływie tego terminu należy udać się do fryzjera i podnieść doczepy tak, aby nie było widać odrostów. Warto jest wiedzieć jak najwięcej o tej metodzie przedłużania.

Metoda przedłużania clip in oraz o-ring

Metoda przedłużania włosów clip in jest bardzo łatwa i można ją wykonać samemu w domu. To nieprawda, że posiadaczki włosów delikatnych nie powinny doczepiać włosów żadną metodą. Jeśli osoba przedłużająca włosy albo sprzedająca doczepy zna się na swoim fachu, doradzi odpowiedni zabieg tak, aby nie zniszczyć włosów.

Tak naprawdę osoby, które mają cieniutkie i osłabione włosy poleca się metodę przedłużania włosów na o-ringi. Nie ma znaczenia od tego jaką metodę się zastosowało, tak naprawdę wszystkie przedłużane włosy traktuje się i dba się o nie tak samo. 

Zabieg przedłużania włosów na microringi – co jeszcze powinniśmy na ten temat wiedzieć?

Z pewnością bardzo ważne jest to, że ten zabieg trwa około 5 godzin, ale nie oszukujmy się – efekt jest wspaniały! Naprawdę opłaca się wytrzymać w fotelu fryzjerskim tyle czasu. Ponadto wbrew panującej powszechnej opinii przedłużanie włosów wcale nie wymaga tak dużego nakładu finansowego. Przedłużone włosy można śmiało stylizować zupełnie tak samo jakbyśmy robili to z własnymi, naturalnymi włosami.  Przy przedłużaniu włosów naturalnym włosiem najpierw należy zwrócić uwagę na to jakie doświadczenie ma osoba, która wykonuje dany zabieg przedłużania.

Naturalne słowiańskie włosy sprawiają, że ich użytkowniczki wyglądają jakby miały własne gęste i długie włosy. Pielęgnacja włosów przedłużanych metodą o-ring jest praktycznie taka sama jak włosów naturalnych. Nie należy kłaść się spać z mokrymi włosami, nie powinno się używać jedwabiu do włosów przedłużanych oraz kosmetyków z alkoholem.

Takie pasemka możesz znaleźć na clipinwlosy.pl