Wielkie wyjście- który model torebki wybrać?

Wielkie wyjście- który model torebki wybrać?

Od czasu do czasu w życiu każdej kobiety pojawia się okazja do wyjątkowego wyjścia. To może być randka, przyjęcia, spotkanie z przyjaciółką, impreza, taka jak na przykład wesele. Tworzenie stylizacji na taką okazję zawsze zabiera sporo czasu. Kobieta chce w końcu prezentować się nienagannie, tak, by wszystko do siebie świetnie pasowało, tworząc wyjątkowy look. Warto pamiętać o sile dodatków, takich jak buty oraz rzecz jasna torebki. Poniżej garść przydatnych informacji dotyczących tego, które torebki skórzane będą najlepsze na wielkie wyjście.

Elegancka kopertówka ze skóry na wielkie wyjście

Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego wizerunku. Kiedy uda się już dobrać świetną sukienkę oraz buty, czas przemyśleć kwestię torebki. Warto postawić na coś niewielkiego, bo duże torebki świetnie nadają się na co dzień, jednak niekoniecznie na wieczór. Można wybrać na przykład skórzaną kopertówkę. To wbrew pozorom całkiem wygodna i pojemna torebka. W zależności od wybranego modelu, będzie można trzymać torebkę w dłoni lub zawiesić ją na ramieniu. Wiele torebek kopertówek swoim wyglądem przypomina tak naprawdę skórzany portfel. Dlatego też właścicielki pięknych portfeli ze skóry mogą w wyjątkowych sytuacjach zabrać taki portfel na imprezę, użytkując go właśnie jako torebki. Okazuje się zatem, że brak typowej kopertówki w szafie nie jest przeszkodą, by stworzyć wyjątkową stylizację. 

Elegancki worek na imprezę

Od pewnego czasu szalenie popularne są torebki worki. Co je charakteryzuje? Raczej luźna forma, dosyć długi pasek, ponieważ taką torebkę można nosić zawieszoną na ramieniu, a także troczek, którym worek ściąga się u góry. To wyjątkowo ciekawy model torebki, który warto mieć w swojej szafie. Można postawić na egzemplarz wykonany ze skóry lub z tkaniny. Elegancki aksamit, materiał wyszywany koralikami lub nabijany ćwiekami sprawdzi się idealnie do stworzenia właśnie takich torebek. Niestety trzeba przyznać, że trochę trudno zdobyć taki model w popularnych sklepach. Warto zatem polować między innymi w miejscach, które sprzedają modę vintage. Można też zamówić swój model w niewielkich pracowniach kaletniczych, gdzie wykonywane są torebki na zamówienie. 

Elegancka torebka na wielkie wyjście

Kolejny, trzeci model torebek, które często zabierane są na wielkie wyjścia, to klasyczne eleganckie torebki na ramię. Ich rozmiar jest większy niż wielkość kopertówek, dlatego też do środka można włożyć nawet kilka kosmetyków do poprawiania makijażu oraz butelkę perfum. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby jednak nie przesadzić z rozmiarem torebki. Duże torby to w końcu rzeczy noszone na co dzień, a nie na wyjątkowe okazje. Jeśli wybierze się taką poręczną i dosyć funkcjonalną torebkę, warto postawić na model wykonany ze skóry naturalnej, dopieszczony w najmniejszych szczegółach i detalach. Można wybrać wzór w kolorze czarnym, który jest kolorem wieczorowym. Wtedy doskonale sprawdzi się torebka ze skóry lakierowanej lub ze skóry licowej w błyszczącym wykończeniu. Takie torebki to kwintesencja elegancji i dobrego stylu.

Po torebki na wielkie wyjście i nie tylko zapraszamy na torebki-skorzane.pl